Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Get Adobe Flash player

Licznik Odwiedzin

801272
Dzisiaj
Wczoraj
W miesiącu
8
91
728

Facebook Image

O Nas

               Już ponad 20 lat zespół profesjonalnie obsługuje wszelkiego rodzaju imprezy:  wesela, studniówki, bale karnawałowe, bankiety a także różne imprezy plenerowe.
Od początku naszej działalności staramy się łączyć to, co najlepsze w muzyce z dobrą zabawą, dlatego też oprócz ciągłej pracy nad repertuarem i jak najlepszym brzmieniem, stawiamy na kontakt zespołu z gośćmi kierując zabawą tak, aby nawet najbardziej nieśmiałe osoby poderwać do tańca.

 

Gwarantujemy, że zabawę z nami będą Państwo wspominać przez długie lata…

 

Umiejętnie dostosowujemy muzykę do charakteru imprezy oraz wieku gości, więc w repertuarze posiadamy utwory pamiętające lata 60-te, jak i hity z ostatniej chwili.

 

Każda impreza zostaje uatrakcyjniona licznymi zabawami i konkursami, integrującymi uczestników. Z doświadczenia wiemy, że nawet na najbardziej poważnych twarzach w tym momencie pojawiają się szczere uśmiechy.

 

THE VOICE  to doświadczeni muzycy, instrumentaliści i wokaliści, którzy nie korzystają z playbacków – gramy w 100% na żywo!

 

Posiadamy wysokiej jakości system nagłośnieniowy, który sprawia, że jakości naszych występów nie można nic zarzucić, a doskonała zabawa może trwać do białego rana – jesteśmy do dyspozycji  tak długo jak sobie tego Państwo życzycie. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie oraz propozycje o ile ich wykonanie będzie w naszej mocy.

 

Zespół THE VOICE to solidność

 

Zespół THE VOICE to zadowolenie klientów.

 

Zespół THE VOICE to prawdziwa muzyka w niepowtarzalnym wykonaniu

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – dokonamy cudów by zabawa była niepowtarzalna.